Marque 121 ➔ (Black Afgano) ➔ Arabiški kvepalai

TOP

Stiprūs

Fragrance world

Kaina: 8,00 €

Reikia pagalbos su užsakymu? Parašykite į Marabika arabisku kvepalu parduotuve WhatsApp
Marabika arabisku kvepalu parduotuve - parduotuves
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamas atsiėmimas
Mūsų parduotuvės:
Algirdo g. 85-71, 03235, Vilnius
Privažiavę prie užtvaro paskambinkite numeriu +370 615 759 99
Nemuno g. 43, 44288, Kaunas
Jonavos g. 60, 44192, Kaunas - River Mall NAUJA
Marabika arabisku kvepalu parduotuve - parduotuves
Pristatymas kurjeriu
Gauk į namus už 3,90 €* .
Pristatymas per 1-3 darbo dienas.
Kurjeriai: LP Express
Marabika arabisku kvepalu parduotuve - Atsiėmimas paštomate
Atsiėmimas paštomate
Gauk į paštomatą už 1.57 - 2.70 €*.
Pristatymas per 1-3 darbo dienas.
Paštomatai: Smartpost Itella, LP EXPRESS, Omniva

"Black Afgano (Marque 121)" yra unisex kvepalai, sukurti kvepalų meistrų, kurie ieškojo išskirtinio, audringo ir provokuojančio kvapo, norėdami sukurti naują ir nepakartojamą patirtį. 

Ši kvapo kompozicija pradeda nuo kanapių natų, kurios atspindi neįprastą ir ribas peržengiantį kvapą. Po to atsiskleidžia dervos ir medienos natos, suteikiančios gilumą ir stiprumą kvapui. 

Gurmaniškoji kavos natų grandis toliau plėtoja šią sudėtingą ir intrigų kupiną kompoziciją, o tabako ir smilkalų natos suteikia kvapui priešpriešą tarp šilumos ir aštrumo. Udo nata yra ta, kuri sujungia visus šiuos elementus, suteikdama kvapui gilią ir dėmesį prikaustančią baigtį.

Kaip tikrai paslaptinga dykuma, "Black Afgano" yra kvapas, kuris žada sukelti stiprius jausmus ir skatina tyrinėti nežinomą. Tai yra kvapas, kuris yra drąsus, išskirtinis ir šiek tiek provokuojantis, suteikiantis galimybę išreikšti savo unikalų charakterį ir pasaulėžiūrą. Tai ne tik kvapas, bet ir išraiška, susijusi su individualumu, laisve ir drąsa. 

"Black Afgano (Marque 121)" nėra tik kvapas, tai kelionė į nepažintą, tai iššūkis tradicijai ir saugiam stiliui, tai išraiška, kuri kalba apie jūsų drąsą būti skirtingu.

Viršutinės natos: kanapės

Širdies natos: mediena, kava, derva, tabakas Pagrindinės natos: agaro mediena, smilkalai

MARABIKA kvepalai yra originalių JAE gamintojų ir pilnai atitinka atvaizduotus nuotraukose.

Pavadinimas Reikšmė
Koncentracija: Eau de Parfum (EDP)
Skirta: Kvepalai Unisex
Kolekcija: Marque kolekcija
Kilmės šalis: 🇦🇪 Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE)
Gamintojas: Fragrance World (FW)
Tūris: 25ml
Sekite mus Instagram, Facebook ir TikTok kad būtumėte informuoti apie visas akcijas ir naujienas!

Atsiliepimai

Adomas

2020-06-02 12:13:14

Turiu pripažinti, kad gal kiek paskubėjau su komentaru. Nesu tikras ar tai dėl sudėtyje esančių kanapių, tačiau šis kvapas kuo toliau, tuo labiau traukia ir įtraukia. Kaip ir pastebėjau anksčiau - jis nėra ryškus. Jis taip pat nėra toli sklindantis, o ir išlieka ne itin ilgai. Tačiau tai lyg kuklus ir nedaug kalbantis žmogus - intriguoja galimybė jį pažinti ir suprasti giliau. Kvapas iš tiesų labai saldus, tačiau tas saldumas skiriasi nuo, tarkim, "Carlisle". Tai labiau toks pilkas, laukinis, mišrus ir persipinantis su dūminiu atspalviu saldumas. Nesu tikras, kodėl po kvepalais parašyta, jog jie yra juodos spalvos. Iš tiesų nieko juodo juose nesimato - galbūt tai komentaras nukopijuotas iš kito gamintojo kvepalų.

Adomas

2020-05-29 18:22:57

Paskaitęs komentarus paliktus apie kito gamintojo Nasomatto Black Afgano kvepalus, tikėjausi kažko arba labai gero, arba labai iššaukiančio ir unikalaus. Vis dar nesu tikras, kaip vertinti šį kvapą. Pirmas stiprus įspūdis - kvapas stomatologo kabinete. Vėliau šis įžanginis kvapas nuslūgsta ir įsijungia kitos, labai viliojančios natos. Tačiau jos tokios atrodo silpnos, kad net sunku suprasti, koks turėtų būti tas "bendras įspūdis", kurį kvepalai bando sudaryti. Nei labai agresyvu, nei labai kultūringa, nei labai seksualu ar ramina. Kažkoks visko mišinys. Lyg trūktų kokio tai galutinio akcento, sudeliojančio viską į vietas. Kvapas įdomus, intriguojantis, ir tikrai jį naudosiu, tyrinėsiu, gal net kiek pakeisiu savo nuomonę.

Dainius B.

2022-02-05 22:25:53

Galiu pasakyti tai, kad kvapas 90% panašūs į orginala. Minusas tas, kad kaip minėjo apačioje žmogus, kvapas toli nesklinda ir nėra toks aitrus kaip pats orginalas ir ilgai nesilaika. Žinoma, orginalas ekstraktas o čia lygtais Edp?

Visi atsiliepimai 💬