Black Afgano (Marque 121) Arabic perfume

TOP

Strong

Fragrance world

Price: 8.00 €

Need help with your order? Write in ➔ Messenger

✔️ Portrait MARABIKA


For perfumes

MARABIKA Gift cards

For perfumes

All country list

Worldwide shipping

All country list

Great service

90% of customers are satisfied

Great service

defective product

Money back guarantee

defective product

The purpose of the aroma is to awaken the highest quality hashish. The result of the quests is to induce a temporary bliss effect. Composition - hemp, resin, wood, coffee, tobacco, incense, incense.

This intoxicating perfume is intended for both women and men, with a warm aroma, a deep and strong energy that reveals the best feelings of human nature among all sides. It is named after a well-known drug. This fragrance combines hypnotic notes of flowers and psychedelic herbs. This fragrance is designed to give the image of its owners imperativeness, passion, exciting power and allure, thanks to the wonderful harmony of sensual and open components of an unsurpassed perfume composition. It seems that the owner is transported to a distant hot desert, where the sand dunes remind of recent storms and the sun beats down mercilessly. And here is the long-awaited oasis that intoxicates and intoxicates - Black Afghan. Exciting and spicy, it gives you a feeling of carefree bliss.

Top notes: Cannabis

Heart notes: Wood, Coffee, Resin, Tobacco Base notes: Agarwood, Incense

<

MARABIKA perfumes are from original UAE manufacturers and fully correspond to those shown in the photos.

Name Value
Perfume concentration Eau de Parfum (EDP)
Gender Perfume Unisex
Country of origin United Arab Emirates (UAE)
Manufacturer Fragrance World
Volume 25ml
Discount: -15%

Follow us on Instagram and Facebook to stay updated on all promotions and news!

Rewievs

Adomas

2020-06-02 12:13:14

Turiu pripažinti, kad gal kiek paskubėjau su komentaru. Nesu tikras ar tai dėl sudėtyje esančių kanapių, tačiau šis kvapas kuo toliau, tuo labiau traukia ir įtraukia. Kaip ir pastebėjau anksčiau - jis nėra ryškus. Jis taip pat nėra toli sklindantis, o ir išlieka ne itin ilgai. Tačiau tai lyg kuklus ir nedaug kalbantis žmogus - intriguoja galimybė jį pažinti ir suprasti giliau. Kvapas iš tiesų labai saldus, tačiau tas saldumas skiriasi nuo, tarkim, "Carlisle". Tai labiau toks pilkas, laukinis, mišrus ir persipinantis su dūminiu atspalviu saldumas. Nesu tikras, kodėl po kvepalais parašyta, jog jie yra juodos spalvos. Iš tiesų nieko juodo juose nesimato - galbūt tai komentaras nukopijuotas iš kito gamintojo kvepalų.

Adomas

2020-05-29 18:22:57

Paskaitęs komentarus paliktus apie kito gamintojo Nasomatto Black Afgano kvepalus, tikėjausi kažko arba labai gero, arba labai iššaukiančio ir unikalaus. Vis dar nesu tikras, kaip vertinti šį kvapą. Pirmas stiprus įspūdis - kvapas stomatologo kabinete. Vėliau šis įžanginis kvapas nuslūgsta ir įsijungia kitos, labai viliojančios natos. Tačiau jos tokios atrodo silpnos, kad net sunku suprasti, koks turėtų būti tas "bendras įspūdis", kurį kvepalai bando sudaryti. Nei labai agresyvu, nei labai kultūringa, nei labai seksualu ar ramina. Kažkoks visko mišinys. Lyg trūktų kokio tai galutinio akcento, sudeliojančio viską į vietas. Kvapas įdomus, intriguojantis, ir tikrai jį naudosiu, tyrinėsiu, gal net kiek pakeisiu savo nuomonę.

Dainius B.

2022-02-05 22:25:53

Galiu pasakyti tai, kad kvapas 90% panašūs į orginala. Minusas tas, kad kaip minėjo apačioje žmogus, kvapas toli nesklinda ir nėra toks aitrus kaip pats orginalas ir ilgai nesilaika. Žinoma, orginalas ekstraktas o čia lygtais Edp?

Comments