Yves Saint Laurent La Collection M7 oud Absolu (Absolute Oud Magnificent 7) Arābu smaržas

24,00 € 20,40 €

✔️ Glorious Oud Royal Blanc


Parfimērijai

Dāvanu kartes

Parfimērijai

no 100 eur Latvijā

Bezmaksas sūtīšana

no 100 eur Latvijā

Latvijā

90% klientu ir apmierināti

Latvijā

zemas kvalitātes preces

Naudas atdošanas garantija

zemas kvalitātes preces

Yves Saint Laurent La Collection M7 oud Absolu — atklājiet vīrišķīgu un juteklisku aromātu. Dūmu koksnes aromāts ir vienas no ekscentriskākajām franču modes nama smaržām.

Aromāts atveras ar smaržīgā mandarīna svaigumu. Pačūlija, kas veido aromāta sirdi, piešķir pikantumu. Gaišus austrumu akordus rada vilnas sandalkoks, agarkoks un mirre, atklājot noturīgo aromātisko mežu aromātu.

Yves Saint Laurent "La Collection M7 oud Absolu" ir smaržas, kas paredzētas moderns, neatlaidīgs un apņēmīgs vīrietis.< /p>

Augšējās notis: smaržīgais mandarīns;

Sirds notis: pačūlija;

Pamatnotis: vilnas sandalkoks, agarkoks, mirre.

MARABIKA smaržas ir oriģinālie AAE ražotāji un pilnībā atbilst fotogrāfijās redzamajām.

Vārds Vērtība
Augšējā nots Apelsīni
Smaržu koncentrācija EDP
Veltīts Smaržas vīriešiem
Izcelsmes valsts Dubaija (AAE)
Ražotājs Fragrance World
Sirds nots Mira
Galvenās piezīmes Plāksteris
Galvenās piezīmes agarkoks
Skaļums 100ml
Atsauksmes

P. G.

2022-03-25 07:58:18

Kvepalai puikūs,pristatymas žaibiškas.Tik vienas pastebėjimas,bet gal čia tik man taip atrodo - nors ant dėžutės užrašyta,kad talpa 100ml,bet buteliukas įtartinai mažas.Toks jausmas,kad jis kokių 90ml ar net 75 ml.Kai pasibaigs kvepalai reiks pamatutot :)

Tadas M.

2020-03-06 23:15:12

Yves Saint Laurent La Colection M7 Oud Absolu vyrams įspūdiai. Jis klastingas... Jis atsiveria nieko gero nežadančiu kampariniu kvapiųjų mandarinų kvapu, po kelių minučių prisideda aštriai salsvas pačiulis, kvapas tampa lyg medicininis, šiek tiek primena sterilių tvarsčių arba kolos kvapą - fui... Ir tada, dar po kelių minučių ateina tas viliotojas, tas suvedžiotojas, tas užkariautojas be kovos... Vargas moterims... Tai Agarmedžio ir Miros duetas... Tas kvapas švelnus kaip miško samanų aksomas, jausmingas kaip moters lūpos, bet kartu gašlus, valdingas, laukinis, priverčiantis moterį besąlygiškai paklusti... Karamelės saldumas, šviežias miško dvelksmas, ir tamsios nakties paslaptis, visa tai yra M7 Oud Absolu... Rodos gali išskirti atskirus miško kvapus, samanų, pušų spyglių, pernykščių lapų, drėgnos grybais kvepiančios medžio žievės... Šis aromatas laikomas vienu ekscentriškiausių, seksualiausių ir labiausiai "kalbančiu" vyrišku aromatu rinkoje. Jis tiesiog nepakartojamas, paslaptingas, užburiantis, laimintis, jam priklauso pasaulis ir mažutė, trapi, nuodėminga moteris... P.S. jeigu kas nors sugalvosite nukeliauti į Creme De La Creme jo pauostyti, tai neskubėkite nusukti nosies, ir būtinai pasipurkškite ant rankos, ne ant jokios ten popierinės juostelės. Šiam aromatui atsiskleisti reikia kūno šilumos ir trupučio laiko. Pastebėjau, kad ant drabužių jis neatskleidžia geriausių savo savybių, be to tas saldokas, truputį dūminis miško ir paslapties kvapas atsiskleidžia tik pagrindinėse natose, kai į kompoziciją įsitraukia Oud mediena ir Mira. Tai tikrai nėra vienas tų aromatų, kurį papurškei, pauostei ir iš karto viskas aišku, iš pradžių jis apgaulingai nežada nieko gero, tai klastingas suvedžiotojas.smile jaustukas

Renata D.

2019-11-08 13:52:43

Aklas pirkinys, bet tiesiai į dešimtuką. Rafinuoti, prabangūs, labai labai subtilūs ir dabar jau lengvai atpažįstami vyriški kvepalai, asocijuojantys su švara, elegancija ir sėkme. Išlieka labai ilgai. Puikus buteliuko dizainas. REKOMENDUOJU.

Komentāri