Yves Saint Laurent La Collection M7 oud Absolu (Absolute Oud Magnificent 7) Arabskie perfumy

24,00 € 20,40 €

Na perfumy

Karty podarunkowe

Na perfumy

Spróbuj teraz!

Dostawa na cały świat

Spróbuj teraz!

Świetna obsługa

90% klientów jest zadowolonych

Świetna obsługa

wadliwego towaru

Gwarancja zwrotu

wadliwego towaru

Bogaty i ekscytujący, budzi ukryte fantazje i uwodzi obiekt pożądania. Absolute Oud Magnificent 7 to zapach oparty na drzewno-korzennej kompozycji z ekscytującą nutą orientalną.

Otwiera zapach zmysłowego eliksiru o świeżym zapachu mandarynki. W „sercu” zapachu podkreślają go akordy paczuli, które w nutach bazy uzupełniają francuskie labdanum, mirra i agar. Kwintesencja pokusy nie pozostawi obojętnym osoby, która wie, jak być.

Nuty głowy: aromatyczna mandarynka

Nuty serca: paczula

Nuta bazy: wełniste drzewo sandałowe, agar, mirra.

Perfumy MARABIKA są oryginalnymi producentami ZEA iw pełni odpowiadają tym przedstawionym na zdjęciach.

Nazwa Wartość
Nuta głowy Apelsinai
Koncentracja perfum Eau de parfum (EDP)
Dedykowane Perfumy dla mężczyzn
Vidurinė nata Dubaj (ZEA)
Producent Fragrance World
Širdies nata Mira
Bazowe nuty Agarmedis
Bazowe nuty Pačiulis
Ilość 100ml
Opinie

P. G.

2022-03-25 07:58:18

Kvepalai puikūs,pristatymas žaibiškas.Tik vienas pastebėjimas,bet gal čia tik man taip atrodo - nors ant dėžutės užrašyta,kad talpa 100ml,bet buteliukas įtartinai mažas.Toks jausmas,kad jis kokių 90ml ar net 75 ml.Kai pasibaigs kvepalai reiks pamatutot :)

Tadas M.

2020-03-06 23:15:12

Yves Saint Laurent La Colection M7 Oud Absolu vyrams įspūdiai. Jis klastingas... Jis atsiveria nieko gero nežadančiu kampariniu kvapiųjų mandarinų kvapu, po kelių minučių prisideda aštriai salsvas pačiulis, kvapas tampa lyg medicininis, šiek tiek primena sterilių tvarsčių arba kolos kvapą - fui... Ir tada, dar po kelių minučių ateina tas viliotojas, tas suvedžiotojas, tas užkariautojas be kovos... Vargas moterims... Tai Agarmedžio ir Miros duetas... Tas kvapas švelnus kaip miško samanų aksomas, jausmingas kaip moters lūpos, bet kartu gašlus, valdingas, laukinis, priverčiantis moterį besąlygiškai paklusti... Karamelės saldumas, šviežias miško dvelksmas, ir tamsios nakties paslaptis, visa tai yra M7 Oud Absolu... Rodos gali išskirti atskirus miško kvapus, samanų, pušų spyglių, pernykščių lapų, drėgnos grybais kvepiančios medžio žievės... Šis aromatas laikomas vienu ekscentriškiausių, seksualiausių ir labiausiai "kalbančiu" vyrišku aromatu rinkoje. Jis tiesiog nepakartojamas, paslaptingas, užburiantis, laimintis, jam priklauso pasaulis ir mažutė, trapi, nuodėminga moteris... P.S. jeigu kas nors sugalvosite nukeliauti į Creme De La Creme jo pauostyti, tai neskubėkite nusukti nosies, ir būtinai pasipurkškite ant rankos, ne ant jokios ten popierinės juostelės. Šiam aromatui atsiskleisti reikia kūno šilumos ir trupučio laiko. Pastebėjau, kad ant drabužių jis neatskleidžia geriausių savo savybių, be to tas saldokas, truputį dūminis miško ir paslapties kvapas atsiskleidžia tik pagrindinėse natose, kai į kompoziciją įsitraukia Oud mediena ir Mira. Tai tikrai nėra vienas tų aromatų, kurį papurškei, pauostei ir iš karto viskas aišku, iš pradžių jis apgaulingai nežada nieko gero, tai klastingas suvedžiotojas.smile jaustukas

Renata D.

2019-11-08 13:52:43

Aklas pirkinys, bet tiesiai į dešimtuką. Rafinuoti, prabangūs, labai labai subtilūs ir dabar jau lengvai atpažįstami vyriški kvepalai, asocijuojantys su švara, elegancija ir sėkme. Išlieka labai ilgai. Puikus buteliuko dizainas. REKOMENDUOJU.

Komentarze