Absolute Oud Magnificent 7 (Yves Saint Laurent La Collection M7 oud Absolu) arabiški kvepalai

Fragrance world

24,00 € Kaina: 20,40 €

✔️ Glorious Oud Royal Blanc


Kvepalams

Dovanų kuponai

Kvepalams

nuo 50 Eur tik Lietuvoje

Nemokamas siuntimas

nuo 50 Eur tik Lietuvoje

Puikus aptarnavimas

90% Patenkintų klientų

Puikus aptarnavimas

nekokybiškų prekių

Grąžinimo garantija

nekokybiškų prekių

Turtingas ir jaudinantis, jis pažadina paslėptas fantazijas ir vilioja troškimo objektą. Absolute Oud Magnificent 7 sumedėjusios ir aštrios kompozicijos pagrindu sukurtas kvapas pasižymi jaudinančia rytietiška nata.

Atveria jausmingo eliksyro kvapą su gaiviu mandarinų kvapu. Kvapo „širdyje“ jį pabrėžia pačiulių akordai, kurie pagrindinėse natose papildo prancūzišką labdanumą, mirą ir agaro medienos natas. Pagundymo kvintesencija nepaliks abejingo žmogaus, kuris žino, kaip būti.

Viršutinės natos: kvapusis mandarinas

Širdies natos: pačiuliai

Pagrindinės natos: gauruotasis švitrūnas, agarmedis, mira.

MARABIKA kvepalai yra originalių JAE gamintojų ir pilnai atitinka atvaizduotus nuotraukose.

Vardas Vertė
Viršutinė nata Apelsinai
Kvepalų koncentracija Eau de Parfum (EDP)
Skirta Kvepalai vyrams
Kilmės šalis Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE)
Gamintojas Fragrance World
Širdies nata Mira
Pagrindinės natos Pačiulis
Pagrindinės natos Agarmedis
Tūris 100ml
Atsiliepimai

P. G.

2022-03-25 07:58:18

Kvepalai puikūs,pristatymas žaibiškas.Tik vienas pastebėjimas,bet gal čia tik man taip atrodo - nors ant dėžutės užrašyta,kad talpa 100ml,bet buteliukas įtartinai mažas.Toks jausmas,kad jis kokių 90ml ar net 75 ml.Kai pasibaigs kvepalai reiks pamatutot :)

Tadas M.

2020-03-06 23:15:12

Yves Saint Laurent La Colection M7 Oud Absolu vyrams įspūdiai. Jis klastingas... Jis atsiveria nieko gero nežadančiu kampariniu kvapiųjų mandarinų kvapu, po kelių minučių prisideda aštriai salsvas pačiulis, kvapas tampa lyg medicininis, šiek tiek primena sterilių tvarsčių arba kolos kvapą - fui... Ir tada, dar po kelių minučių ateina tas viliotojas, tas suvedžiotojas, tas užkariautojas be kovos... Vargas moterims... Tai Agarmedžio ir Miros duetas... Tas kvapas švelnus kaip miško samanų aksomas, jausmingas kaip moters lūpos, bet kartu gašlus, valdingas, laukinis, priverčiantis moterį besąlygiškai paklusti... Karamelės saldumas, šviežias miško dvelksmas, ir tamsios nakties paslaptis, visa tai yra M7 Oud Absolu... Rodos gali išskirti atskirus miško kvapus, samanų, pušų spyglių, pernykščių lapų, drėgnos grybais kvepiančios medžio žievės... Šis aromatas laikomas vienu ekscentriškiausių, seksualiausių ir labiausiai "kalbančiu" vyrišku aromatu rinkoje. Jis tiesiog nepakartojamas, paslaptingas, užburiantis, laimintis, jam priklauso pasaulis ir mažutė, trapi, nuodėminga moteris... P.S. jeigu kas nors sugalvosite nukeliauti į Creme De La Creme jo pauostyti, tai neskubėkite nusukti nosies, ir būtinai pasipurkškite ant rankos, ne ant jokios ten popierinės juostelės. Šiam aromatui atsiskleisti reikia kūno šilumos ir trupučio laiko. Pastebėjau, kad ant drabužių jis neatskleidžia geriausių savo savybių, be to tas saldokas, truputį dūminis miško ir paslapties kvapas atsiskleidžia tik pagrindinėse natose, kai į kompoziciją įsitraukia Oud mediena ir Mira. Tai tikrai nėra vienas tų aromatų, kurį papurškei, pauostei ir iš karto viskas aišku, iš pradžių jis apgaulingai nežada nieko gero, tai klastingas suvedžiotojas.smile jaustukas

Renata D.

2019-11-08 13:52:43

Aklas pirkinys, bet tiesiai į dešimtuką. Rafinuoti, prabangūs, labai labai subtilūs ir dabar jau lengvai atpažįstami vyriški kvepalai, asocijuojantys su švara, elegancija ir sėkme. Išlieka labai ilgai. Puikus buteliuko dizainas. REKOMENDUOJU.

Visi atsiliepimai