Produktų sąrašas pagal prekės ženklą Gulf Orchid

Gulf Orchid – tai šeimos valdomas verslas, priklausantis „Al Masmoum Group“, pradėjęs savo veiklą 2016 m. Įmonė greitai išsikovojo pirmaujančių pozicijų kosmetikos ir grožio pramonėje, pasižymėdama aukštos kokybės privačių etikečių gamyba ir tarptautinės rinkos užkariavimu. Produktyvumas ir kokybė – mūsų prioritetai.

Gulf Orchid“, įsteigta 2016 metais, yra šeimos įmonė ir viena iš „Al Masmoum Group“ narių, kurios pradžia siekia 1987 metus. Nuo paprastų pradžių „Gulf Orchid“ tapo viena geriausiai žinomų ir lyderiaujančių įmonių kosmetikos ir grožio industrijoje. Mes teikiame paslaugas komerciniams prekės ženklams, gamindami privačias etiketes, ir per trumpą laiką įsitvirtinome tarptautinėje rinkoje.

Mūsų veiklą remia kelios gamyklos Vidurio Rytuose, o mūsų produktai parduodami įvairiose šalyse - nuo JAV iki Jungtinės Karalystės, Kanados, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Egipto, Turkijos, Sirijos, Brazilijos, Kolumbijos, Omono, Rumunijos, Bahreino, Saudo Arabijos, Kuveito ir Maroko.

„Gulf Orchid“ pasižymi dedikuota kokybės kontrolės sistema, kuri įgyvendinama visame gamybos procese – nuo dizaino iki produkcijos. Ši sistema prižiūrima aukštos kvalifikacijos ir gerai apmokyto specialistų komandos, užtikrinant efektyvų darbą visose gamybos linijose ir visuomet laikantis aukščiausios kokybės standartų. Be to, reguliariai peržiūrime savo produktus siekdami įgyvendinti bet kokius galimus patobulinimus, kas leidžia mums išlikti konkurencingiems ir išlaikyti aukštus standartus.

Kiekvienais metais dalyvaujame tarptautinėse parodose ir mugėse, susijusiose su kosmetikos pramone, kad būtume susipažinę su naujausiomis tendencijomis dizaino, medžiagų, gamybos įrangos ir technikų srityse. Taip pat bendradarbiaujame su tarptautinėmis kompanijomis abipusiai naudingose santykiuose, mainydamiesi kompetencijomis.