Prekiniai ženklai

 • Fragrance World

   "Fragrance Wolrd" yra populiarus kvepalų prekės ženklas, siūlantis platų kvapų asortimentą tiek vyrams, tiek moterims. Šis ženklas buvo įkurta Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, ir įgijo reputaciją gamindamas aukštos kokybės, ilgai išliekančius kvepalus už prieinamą kainą.

 • Gulf Orchid

  Gulf Orchid – tai šeimos valdomas verslas, priklausantis „Al Masmoum Group“, pradėjęs savo veiklą 2016 m. Įmonė greitai išsikovojo pirmaujančių pozicijų kosmetikos ir grožio pramonėje, pasižymėdama aukštos kokybės privačių etikečių gamyba ir tarptautinės rinkos užkariavimu. Produktyvumas ir kokybė – mūsų prioritetai.

 • Lattafa Perfume

  Atraskite prabangų Lattafa kvepalai pasaulį, gerai žinomą prekės ženklą, kuris meistriškai derina tradicinius arabų kvapus su šiuolaikiniais įkvėpimais. Pasinerkite į šio Jungtinių Arabų Emyratų kvepalų giganto istoriją, kolekcijas, populiariausius kvepalus ir klientų atsiliepimus, tyrinėkite žavingus aromatus, atitinkančius įvairius skonius ir pageidavimus. Mėgaukitės nepakartojama elegancijos ir prabangos patirtimi, kurią siūlo Lattafa Perfumes.

 • MARABIKA

  ★ MARABIKA kvepalai - yra tiesioginis arabų parfumerijos iš Jungtinių Arabų Emyratų atstovas Lietuvoje, siūlantis autentiškus ir prabangius arabų kvepalus. Kiekvienas produktas yra sukurtas su ypatingu dėmesiu ir meistriškumu, užtikrinant, kad kiekvienas klientas galėtų atrasti sau tinkamiausią, išskirtinį aromatą. MARABIKA įsipareigoja teikti aukščiausios kokybės kvepalus, atidžiai atrinktus iš geriausių JAE gamintojų, pabrėžiant individualumą ir asmeninį stilių.

 • Matin Martin

  Matin Martin Parfums – tai prabangos ir elegancijos simbolis parfumerijos pasaulyje, kuriuo siekiama paversti kiekvieną akimirką nepakartojama švente. Mūsų kūryba – tai išskirtinumo ir rafinuotumo sinfonija, kurioje kiekvienas aromatas nuskamba unikaliai, sumaišytas iš retų ir prabangių pasaulio ingredientų. Matin Martin Parfums įkūnija drąsą nebijoti skleisti asmeninės išskirtinės esmės ir kviečia keliauti po nežinomus aromatų takus, kurie įamžina nepakartojamus gyvenimo momentus.

 • Pendora Scent

  Pendora Scent- Jungtinių Arabų Emiratų gamintojas

 • RIIFFS AND RIHANAH PARFUMS

  RIIFFS AND RIHANAH PARFUMS - Jungtinių Arabų Emiratų kvepalų prekinis ženklas. 

 • Royal Platinum

  „Royal Platinum“ buvo įkurta 2014 m. Kocaeli mieste. Siekdami tiekti aukščiausios kokybės kvepalus Royal Platinum klientams, iškėlė savo tikslus šiuo keliu ir sukūrė kitokią koncepciją nei Turkijoje esantys prekės ženklai ir atskleidė savo stilių.

 • Vertus Paris Niche Perfume

  VERTUS PARIS PERFUME - Aukščiausios kokybės nišiniai kvepalai, kurie stebina savo kvapais ir išskirtinumu.