Herod (PARFUMS DE MARLY HEROD) Arabic perfume

24.00 € 20.40 €

✔️ Glorious Oud Royal Blanc


For perfumes

Gift cards

For perfumes

Try now!

Worldwide shipping

Try now!

Great service

90% of customers are satisfied

Great service

defective product

Money back guarantee

defective product

Parfums de Marly HEROD is as noble as the name suggests.
Inspired by the victorious stallion of the 18th century, the fragrance is another triumph for the luxury house of Marly. The royal dignity of the stallion is metaphorically shown through the rich notes of this elegant perfume, but especially the magical aura of smoky vanilla. HEROD is a royal fragrance from head to toe. The head is crowned with bay leaves and cinnamon is clearly felt. The heart opens with osmanthus, tobacco leaves, incense and labdanum. The base notes can't wait to release their woody vanilla, cedar, vetiver, patchouli and musk notes. The composition is both elegant and exotic.

Top Notes: Cinnamon, Pepper

Heart Notes: Labdanum, Incense, Tobacco Leaves, Osmanthus

Base Notes: Nagarmotha, White Cedar, Vanilla, Vetiver, musk

MARABIKA perfumes are original UAE manufacturers and fully correspond to the photos.

Name Value
Perfume concentration EDP
Gender Perfume for men
Country of origin Dubai (UAE)
Manufacturer Fragrance World
Heart note Pepper
Basic notes Cedar
Basic notes Musk
Basic notes Vanilla
Basic notes Incense
Basic notes Cinnamon
Basic notes Tobacco
Volume 100ml
Rewievs

Aušra N.

2021-03-02 19:30:53

10 balų, superinis kvapas kas mėgsta ryškius kvapus. Kvapas daugiau tinkantis vyrams.

Tadas M.

2020-03-06 18:11:12

Herodas yra stiprus ir saldus tabako ir vanilės derinys, tikras Patinas/saldainis, bet jis yra skanus, gurmaniškas saldainis, todėl drąsiai ir rįžtingai žengia pas jus ir pareikalauja jūsų dėmesio. Ir nereikia bijoti jo saldumo, tas saldumas ne svaigiai gėlinis, ir ne šleikščiai vaisinis, kaip kad pas daugelį saldžių kvepalų, jo saldumas toks konditerinis, lyg kokio skanėsto, ir to saldumo niekada nebūna per daug. Jis panašus į Layton, bet daug stipresnis, vyriškesnis ir neblogai laikosi. Puikus aromatas kasdienai, tačiau jeigu norisi labiau nišinio, subtilesnio, rafinuoto kvapo, tada daug geresnis pasirinkimas Carlisle, kuriame rasite ir Layton Ir herod geriausias savybes ir dar daugiau.

Modestas A.

2021-03-05 13:58:32

Kvapas stiprus ir geras. Tikrai nestandartinis ir su charakteriu. Iš visų analogų, kuriuos bandžiau, laiko trumpiausiai. Nepasakyčiau, jog labai nuvylė, nes į analogų pirkimą žiūriu kaip į eskperimentą, todėl tikrai nesiskundžiu. Beet, antrą kartą nepirkčiau tokių nei originalių, nei analogų.

Comments