Produktų sąrašas pagal prekės ženklą MARABIKA

★ MARABIKA kvepalai - yra tiesioginis arabų parfumerijos iš Jungtinių Arabų Emyratų atstovas Lietuvoje, siūlantis autentiškus ir prabangius arabų kvepalus. Kiekvienas produktas yra sukurtas su ypatingu dėmesiu ir meistriškumu, užtikrinant, kad kiekvienas klientas galėtų atrasti sau tinkamiausią, išskirtinį aromatą. MARABIKA įsipareigoja teikti aukščiausios kokybės kvepalus, atidžiai atrinktus iš geriausių JAE gamintojų, pabrėžiant individualumą ir asmeninį stilių.

MARABIKA ➔ Kišeninė talpa kvepalams 10ml ➔ MARABIKA ➔ Kišeniniai kvepalai ➔ 1

MARABIKA ➔ Kišeninė talpa kvepalams 10ml

(1)
5,00 €
Portrait MARABIKA ➔ Portrait of Lady ➔ Arabiški kvepalai ➔ MARABIKA ➔ Moteriški kvepalai ➔ 1

Portrait MARABIKA ➔ Portrait of Lady ➔ Arabiški kvepalai

(134)
−20% Nuolaida!
39,20 € 49,00 €
Marabika 3ml x 3 vnt. kvepalų rinkinys ➔ MARABIKA ➔ Kišeniniai kvepalai ➔ 1

Marabika 3ml x 3 vnt. kvepalų rinkinys

(1)
9,00 €
Perfect Arabian Ganymede ➔ Aroma kvepalų aliejus 12ml ➔ MARABIKA ➔ Aliejiniai kvepalai ➔ 2

Perfect Arabian Ganymede ➔ Aroma kvepalų aliejus 12ml

(3)
26,00 €

MARABIKA yra prekės ženklas, garsėjantis savo prabangių ir egzotiškų kvepalų asortimentu. Jų kolekcija išsiskiria unikaliu kvapų deriniu, patenkinančiu pačius įvairiausius poreikius, siūlant viską nuo gilios, muskuso aromato iki lengvų, gėlių natų. Kiekvieni MARABIKA kvepalai sukurti su ypatingu dėmesiu detalėms, naudojant aukštos kokybės ingredientus, gautus iš viso pasaulio, kad sukurti kvapus, kurie yra tiek išskirtiniai, tiek įsimintini.

MARABIKA kvepalų linija apima įvairius kvapus, skirtus įvairioms progoms, nuotaikoms ir asmeninėms skoniams. Nuo naktį žydinčio jazmino viliojimo iki citrinmedžių gaivos, jų kvepalai įkvėpti gamtos grožio ir kultūrų įvairovės. Šie kvepalai puikiai tinka asmenims, kurie vertina parfumerijos meną ir ieško išskirtinio aromato, kuris išsiskirtų.

Kiekvienas produktas MARABIKA asortimente pateikiamas elegantiškoje pakuotėje, todėl jie ne tik kvepalai, bet ir meno kūriniai. Ar ieškote dovanos ypatingam žmogui ar naujo kvapo sau, MARABIKA siūlo prabangų pasirinkimą, kuris žada žavėti ir įkvėpti.