Absolute Oud Magnificent 7 (Yves Saint Laurent La Collection M7 oud Absolu) Arabic perfume

24.00 € 20.40 €

✔️ Glorious Oud Royal Blanc


For perfumes

Gift cards

For perfumes

Try now!

Worldwide shipping

Try now!

Great service

90% of customers are satisfied

Great service

defective product

Money back guarantee

defective product

Yves Saint Laurent La Collection M7 oud Absolu - discover a masculine and sensual fragrance. The smoky woody aroma is one of the most eccentric perfumes of the French fashion house.

The fragrance opens with the freshness of fragrant mandarin. Patchouli, which forms the heart of the fragrance, adds spiciness. Bright oriental accords are created by woolly sandalwood, agarwood and myrrh, revealing the persistent aroma of scented forests.

Yves Saint Laurent "La Collection M7 oud Absolu" is a perfume for the modern, persistent and determined man.

Top notes: fragrant mandarin;

Heart notes: patchouli;

Base notes: woolly sandalwood, agarwood, myrrh.

MARABIKA perfumes are original UAE manufacturers and fully correspond to those shown in the photos.

Name Value
Top note Oranges
Perfume concentration EDP
Gender Perfume for men
Country of origin Dubai (UAE)
Manufacturer Fragrance World
Heart note Mira
Basic notes Patch
Basic notes Agarwood
Volume 100ml
Rewievs

P. G.

2022-03-25 07:58:18

Kvepalai puikūs,pristatymas žaibiškas.Tik vienas pastebėjimas,bet gal čia tik man taip atrodo - nors ant dėžutės užrašyta,kad talpa 100ml,bet buteliukas įtartinai mažas.Toks jausmas,kad jis kokių 90ml ar net 75 ml.Kai pasibaigs kvepalai reiks pamatutot :)

Tadas M.

2020-03-06 23:15:12

Yves Saint Laurent La Colection M7 Oud Absolu vyrams įspūdiai. Jis klastingas... Jis atsiveria nieko gero nežadančiu kampariniu kvapiųjų mandarinų kvapu, po kelių minučių prisideda aštriai salsvas pačiulis, kvapas tampa lyg medicininis, šiek tiek primena sterilių tvarsčių arba kolos kvapą - fui... Ir tada, dar po kelių minučių ateina tas viliotojas, tas suvedžiotojas, tas užkariautojas be kovos... Vargas moterims... Tai Agarmedžio ir Miros duetas... Tas kvapas švelnus kaip miško samanų aksomas, jausmingas kaip moters lūpos, bet kartu gašlus, valdingas, laukinis, priverčiantis moterį besąlygiškai paklusti... Karamelės saldumas, šviežias miško dvelksmas, ir tamsios nakties paslaptis, visa tai yra M7 Oud Absolu... Rodos gali išskirti atskirus miško kvapus, samanų, pušų spyglių, pernykščių lapų, drėgnos grybais kvepiančios medžio žievės... Šis aromatas laikomas vienu ekscentriškiausių, seksualiausių ir labiausiai "kalbančiu" vyrišku aromatu rinkoje. Jis tiesiog nepakartojamas, paslaptingas, užburiantis, laimintis, jam priklauso pasaulis ir mažutė, trapi, nuodėminga moteris... P.S. jeigu kas nors sugalvosite nukeliauti į Creme De La Creme jo pauostyti, tai neskubėkite nusukti nosies, ir būtinai pasipurkškite ant rankos, ne ant jokios ten popierinės juostelės. Šiam aromatui atsiskleisti reikia kūno šilumos ir trupučio laiko. Pastebėjau, kad ant drabužių jis neatskleidžia geriausių savo savybių, be to tas saldokas, truputį dūminis miško ir paslapties kvapas atsiskleidžia tik pagrindinėse natose, kai į kompoziciją įsitraukia Oud mediena ir Mira. Tai tikrai nėra vienas tų aromatų, kurį papurškei, pauostei ir iš karto viskas aišku, iš pradžių jis apgaulingai nežada nieko gero, tai klastingas suvedžiotojas.smile jaustukas

Renata D.

2019-11-08 13:52:43

Aklas pirkinys, bet tiesiai į dešimtuką. Rafinuoti, prabangūs, labai labai subtilūs ir dabar jau lengvai atpažįstami vyriški kvepalai, asocijuojantys su švara, elegancija ir sėkme. Išlieka labai ilgai. Puikus buteliuko dizainas. REKOMENDUOJU.

Comments