Barrakat rouge 540 (BACCARAT ROUGE 540) Arabiški kvepalai 50ml

TOP

Fragrance world

12,00 € Kaina: 10,20 €

✔️ Glorious Oud Royal Blanc


Kvepalams

Dovanų kuponai

Kvepalams

nuo 50 Eur tik Lietuvoje

Nemokamas siuntimas

nuo 50 Eur tik Lietuvoje

Puikus aptarnavimas

90% Patenkintų klientų

Puikus aptarnavimas

nekokybiškų prekių

Grąžinimo garantija

nekokybiškų prekių

Baccarat Rouge 540 – Barrakat Rouge 540 yra stulbinantis ir prabangus kvapas, atspindintis prabangos ir rafinuotumo esmę. Šis aromatas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina geriausius dalykus gyvenime ir nori išreikšti savo kvapą.

Kvapas prasideda citrusinių vaisių natomis, įskaitant mandarinus ir greipfrutus, kurios užleidžia vietą kvapo širdžiai, kur jazminų ir šafrano kvapas užima pagrindinę vietą. Širdies natas papildo gintaro saldumas ir kedro šiluma, sukuriant unikalų ir žavų aromatą, kuris yra ir šiltas, ir kviečiantis.

Kvapui vystantis, pagrindinės muskuso ir eglės sakų natos suteikia subtilios šilumos ir gylio, sukurdamos sodrų ir malonų kvapą, puikiai tinkantį ypatingoms progoms.

50 ml buteliukas yra elegantiško dizaino ir puikiai papildo bet kokią kvapų kolekciją. Jis pagamintas iš aukštos kokybės ingredientų ir yra ilgai išliekantis, todėl žaviu kvapu galėsite mėgautis valandų valandas.

Apskritai, Baccarat Rouge 540 – Barrakat Rouge 540 yra būtinas kiekvienam, ieškančiam aukštos kokybės ir prabangaus kvapo. Unikalus natų mišinys sukuria tikrai nepamirštamą kvapą, kuris paliks ilgalaikį įspūdį. Šis aromatas puikiai tinka tiems, kurie nori išsiskirti ir savo kvapu padaryti išraišką.

Viršutinės natos: jazminas, šafranas.

Širdies natos: gintaras.

Pagrindinės natos: baltas kedras, eglės sakai.

MARABIKA kvepalai yra originalių JAE gamintojų ir pilnai atitinka atvaizduotus nuotraukose.

Vardas Vertė
Viršutinė nata Jazminas
Kvepalų koncentracija Eau de Parfum (EDP)
Gamintojas Fragrance World
Širdies nata Šafranas
Pagrindinės natos Gintaras
Pagrindinės natos Kedras
Pagrindinės natos Eglė
Tūris 50ml
Atsiliepimai

Jurgita R.

2023-02-06 16:53:02

Unikali kompozicija. Man asmeniškai šis kvapas asociuojasi su prabanga. Tai tarsi skystas metalas, pavyzdžiui, srūvantis skystas auksas. Šį metalo skonį suteikia šafranas. Kvapas salstelėjęs, nesunkus, neslegia, netgi vėsina (gal dėl to paties metalo efekto). Šiuos kvepalus įsivaizduoju kartu su drabužiais iš šilko, atlaso ir panašių lygių, blizgių faktūrų ir, žinoma, daug aukso papuošalų :) Labai noriu pagirti parduotuvės konsultantę Kaune. Išsklauso, atsižvelgia ir pasiūlo kvepalus pagal klientės mėgstamas natas. Džiaugiuosi, kad atradau jūsų tinklą. Kokybės ir kainos santykis - tobulas. Nekantrauju plėsti savo kolekciją ir atrasti naujus kvapus savo parfumerinei lentynai.

Iveta K.

2022-09-28 08:27:34

Tiek išgirtas,bet kvapas nuvylė.

Inga K.

2022-02-21 21:45:26

Man tinkantis ir patinkantis kvapas. Užburiantis, neįkyrus. Smagu, kad pakuotės talpa nėra didelė.

Visi atsiliepimai