MARABIKA kvapų dėžutė PAVASARIS

Mūsų kvapas

Akcija

Rekomenduojame

65,00 € 40,00 €

Kvepalams

Dovanų kuponai

Kvepalams

nuo 50 Eur tik Lietuvoje

Nemokamas siuntimas

nuo 50 Eur tik Lietuvoje

Puikus aptarnavimas

90% Patenkintų klientų

Puikus aptarnavimas

nekokybiškų prekių

Grąžinimo garantija

nekokybiškų prekių

1. Sospiro Erba Pura parfumuotas kvepalų aliejus, 12ml (Vertė 26EUR).

Atkurti grynos, begalinės pievos su daug žolelių kvapą parfumeriui laikoma viena sunkiausių užduočių. Galų gale augalų gausa, nesugadinta natūralaus grožio, įkūnyti į vieną kvapą yra  beveik neįmanoma misija, tačiau šiam nišiniui aromatui tai pavyko. Visi gėlių ir žolelių riaušės, ryto rasos švelnumas ir kiekvieno lapo drebėjimas rado savo vietą šiame elegantiškame kvape.

Kompozicija stebina pradiniais citrusinių palaimos bergamočių, apelsinų ir citrinų susitarimais. Sklandžiai mažinant jos intensyvumą, atsiskleidžia nuostabi vaisių natų simfonija, patraukliai saldi, kaip brangiausia fantazija. Užbaikite gintaro muskuso taku su subtiliais aštrios vanilės akcentais. 

2. Baccarat rouge 540 (Barakkat rouge 540), EDP, 50ml (Vertė 12EUR).

Pagrindinis kvepalų skambesys yra rytietiškos gėlių natos. Kvapas atsiveria unikaliomis rafinuotomis jazmino natomis, kurios glosto uoslę ir svaigsta galva. Pasiutusią gėlių nuotaiką sustiprina aštrus, subtilus šafrano poskonis.

Po kurio laiko galite pajusti, kaip atsiskleidžia auksinio gintaro ir pilko gintaro vidurinės natos, primenančios karštas saulėtas paslaptingas rytų šalis. Jie suteikia kvepalams šilumos, rafinuotumo ir sodrumo. Pagrindinį kvapo garsą sudaro aitrus, patvarus eglės dervos kvapas ir subtilus, šiltas baltas kedras.

3. Portrait Marabika aromato arabiška versija moterims, EDP, 5ml. (Vertė 6EUR).

Rytietiškas skonio kokteilis virsta prašmatnia puošmena ir bet kokios išvaizdos papildymu.

Juodieji serbentai, rožė, avietės ir kvapnus cinamonas atveria kvapą, o tada pereina prie smilkalų, sandalmedžio ir pačiulių žavesio. Benzoinas ir muskusas virsta prabangiu aksomu, kuris apgaubia ir glosto išskirtinio Portrait MARABIKA kvapo savininkę.

4. Maison Aqua Celestia Cologne Forte (Barakkat Aqua Stellar) aromato arabiška versija moterims ir vyrams, EDP, 5ml. (Vertė 5EUR).

Garsaus parfumerio sukurta aromatinga kompozicija alsuoja gaivumu, lengvumu ir gera nuotaika. Šis takas persmelktas saulės spindulių, sūraus jūros vėjo kvapų ir natūralių natūralaus gaivumo spalvų, kurias maestro meistriškai sugebėjo perteikti savo paveikslo uoslinėje piramidėje. Rafinuotos bergamotės citrusiniai bruožai subalansuoja šviesos balansą ir suteikia absoliučios laisvės pojūtį. Nežemiškai gryna kvepalų aura atsispindi ir nuoširdžiame gėlių spindesyje: virpančiose baltose jazminų ir mimozose su jai būdingais pavasariškos vėsos atspalviais. Aksominis muskusinis takas – tarsi dangaus ir jūros stichijos susitikimas, formuojantis ryškią ir akinančią šios nepaprastos kompozicijos kvepalų horizonto liniją. Aqua Stellar skleidžia spinduliuojančią ir kristalinę aurą ir kviečia patirti skrydžio horizonto link magiją.

5. Kirke kvepalai (Kristal) aromato arabiška versija moterims ir vyrams, EDP, 5ml. (Vertė 5EUR)

Kirke - tai vaisinis aromatas moterims ir vyrams. Stebuklingas ir jausmingas aromatas, skirtas deivei. Kvapas "atsidaro" saldžiomis ir sultingomis vaisių pastabomis: pasifloros, persikų, aviečių, juodųjų serbentų ir kriaušių. Aromato širdyje nuostabioji pakalnutė ir gamą užbaigia švelnusis heliotropas, sandalmedis, vanilė, muskusas ir pačiulis.

6. Initio Side Effect kvepalai (Intro Aftermath) aromato arabiška versija, EDP, 5ml. (Vertė 5EUR)

Prašmatnus aromatas, brangiame tamsiai violetinės spalvos buteliuke su auksiniais elementais, slepia tikrą aistrų audrą, uždega tūkstantį šviesų ir sukuria meilės, jausmingumo ir romantikos aurą. 

  Kvepalai priklauso rytietiškų gurmanų kvapų šeimai.  Jis puikiai papuoš bet kokį vakarą moterišką ir vyrišką išvaizdą, apgaubdamas jo savininką patrauklia, šilta, hipnotizuojančia ir pasitikinčia aromatine aura.

Šiltos, viliojančios elitinio tabako natos subtiliai derinamos su maloniais, jaukiais vanilės aromato akcentais. Šį puikų tandemą supa svaiginantys kartaus brandinto romo niuansai su cinamonu.

7. TT GUMIN (Lumin) aromato arabiška versija vyrams, EDP, 5ml. (Vertė 6EUR)

Tiziana Terenzi GUMIN aromatas - sukuria ypatingą atmosferą. Jis minkštas, rafinuotas ir viliojantis. Pabrėžia parfumerijos tradicijas ir šiuolaikinius reikalavimus kvepalams, yra unisex ir priklauso rytietiškų kompozicijų grupei. šie kvepalai turi išskirtinį ir įsimintiną kvapą, stilingai ir elegantiškai papildo moterišką ir vyrišką išvaizdą.

Perkate DAUGIAU, o mokate MAŽIAU. 

MARABIKA KVAPŲ DEŽUTĖ ATRODO LYGIAI TAIP PAT KAIP MATOTE NUOTRAUKOSE. 

Vardas Vertė
Kvepalų koncentracija EDP
Kilmės šalis Dubai (JAE)
Gamintojas MARABIKA

Visi atsiliepimai