MARABIKA kvepalų dėžutė TIKRAS VYRAS

MŪSŲ KVAPAS

Akcija

Tik pas mus

67,00 € Kaina: 40,00 €

Reikia pagalbos su užsakymu? Parašykite į Marabika arabisku kvepalu parduotuve WhatsApp
Marabika arabisku kvepalu parduotuve - parduotuves
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamas atsiėmimas
Mūsų parduotuvės:
Algirdo g. 85-71, 03235, Vilnius
Privažiavę prie užtvaro paskambinkite numeriu +370 615 759 99
Ateities g. 91, Vilnius, 06325 - Mandarinas NAUJA
Jonavos g. 60, 44192, Kaunas - River Mall
Marabika arabisku kvepalu parduotuve - parduotuves
Pristatymas kurjeriu
Gauk į namus už 3,90 €* .
Pristatymas per 1-3 darbo dienas.
Kurjeriai: LP Express
Marabika arabisku kvepalu parduotuve - Atsiėmimas paštomate
Atsiėmimas paštomate
Gauk į paštomatą už 1.57 - 2.70 €*.
Pristatymas per 1-3 darbo dienas.
Paštomatai: Smartpost Itella, LP EXPRESS, Omniva

* DĖMESIO! Kai neturime pardavimę vieno ar kelių aromatų, jų mėginukus pakeičiame panašiais.

1. Oud for greatness parfumuotą kvepalų aliejų, aromato esencija, perfume oil, 12ml (Vertė 26EUR). Ūdas už laimę, už harmoniją, už gydymą - visa tai yra šio kvapas, su juo Jūs pasieksite septintą dangų ir pajusite didybę. Rytietiškas - medienos aromatas.

2. Euphoric oud aromato arabiška versiją, EDP 10ml (Vertė 8EUR)Kompozicija demonstruoja savimi pasitikinčio, sudvasinto žmogaus, kurio sieloje įsitvirtino amžinoji harmonija, įvaizdį. Jis tiksliai žino savo tikslus ir kokį kelią pasirinkti, kad priartėtų kuo arčiau savo tikslo, šalia jo yra tinkami ir likimo skirti žmonės, todėl yra visiškai ir be galo patenkintas supančiu pasauliu. Kūrėjai suvokia, kad tokių žmonių pasaulyje nėra tiek daug ir savo nežemišku aromatu jie geba duoti savotišką „stūmimą“ į savęs pažinimą tiems, kurie jau yra arti vidinės ramybės būsenos.

3. Aliejiniai kvepalai Fragrance World Black Afgano aromato arabiška versija vyrams, 10ml (Vertė 8EUR)Aromato tikslas pažadinti aukščiausios kokybės hašišą. Ieškojimų rezultatas - sužadinti laikiną palaimos efektą. Sudėtis - kanapės, derva, mediena, kava, tabakas, smilkalai, udas.

4. LATTAFA MAAHIR, 5ml (Vertė 5EUR) Alsuoja bergamočių ir raudonų uogų aromatu su Bellini kokteilio skoniu (šampanu ir persikų minkštimu). Širdis pateikia troškinto oudo ir šafrano natas, užpiltas nektaru iš bijūnų žiedų, rausvomis lelijomis ir jazminais. Pagrindinės natos: yra sumedėjęs, netgi zomšos, padengtas aštriais šokolado-santalo drožlėmis ir pasaldintas aksomine vanile.

5. BAD BOY, 5ml  (Vertė 5EUR). Aromatas sukomponuotas išties meistriškai, jis stulbinantis, elegantiškas, pavergiantis ir seksualus. Jo kompozicijos pagrindą sudaro priešybės – tongapupių, kakavos ir ambros kvapo „tamsumas“ kontrastuoja su šalavijų, juodųjų bei baltųjų pipirų ir bergamočių kvapo „šviesumu“. Aromatas įtaigiai atspindi nepakartojamai įdomią blogo berniuko asmenybę.

6. Amouage Enclave (Abraaj Enclosure), 5ml (Vertė 5EUR). Išraiškingo rytietiško fužerinio kvapo pagrindas yra kvapą gniaužiantys gamtos musandamo fiordų peizažai – garsusis Omano pusiasalis, unikalus savo grožiu ir atmosfera. Tos nepakartojamos akimirkos, kai saulėlydžio saulės spinduliai švelniai krenta į fiordų paviršių, kai drėgnos žemės kvapai susimaišo su sūriais šėlstančios jūros atspalviais, gimsta magiškas aromatas, atkurtas Amouage Enclave aromate.

7. Amouage Honour Men (Abraaj Revere), 5ml (Vertė 5EUR). Aromatas yra labai drąsus ir didingas, kupinas kilnumo ir skirtas išsklaidyti mitą apie žmonių klastą.  Aromatas kirtas vyrui, kuris puikiai moka suvaldyti savo jausmus ir emocijas, tačiau jo sieloje nuolat siautėja aistrus uraganas.

8. MARLY Byerley (Beverly), 5ml (Vertė 5EUR). Džiuginantis vyrus aromatas yra prabangos, malonės, turto ir grožio įsikūnijimas. Šie kvepalai yra keturioliktojo Liudviko - saulės karaliaus užgaida, kuris, kaip žinote, turėjo dvi silpnybes: vieną - veisliniai, kilmingi arkliai, o antrasis - išskirtiniai aromatai. Marly Byerley puokštė yra tokia pati nepriekaištinga kaip grynaveislis arklys. 

Perkate DAUGIAU, o mokate MAŽIAU. 

MARABIKA KVAPŲ DEŽUTĖ ATRODO LYGIAI TAIP PAT KAIP MATOTE NUOTRAUKOSE. 

Pavadinimas Reikšmė
Koncentracija: Eau de Parfum (EDP)
Skirta: Kvepalai vyrams
Kilmės šalis: 🇦🇪 Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE)
Gamintojas: MARABIKA
Sekite mus Instagram, Facebook ir TikTok kad būtumėte informuoti apie visas akcijas ir naujienas!

Visi atsiliepimai 💬